Skip links

Amain Ehitus OÜ on 2007 aastal loodud ettevõte, kes pakub professionaalset ehituse-ja renoveerimistööde teostust Lõuna-Eestis. Lisaks toodab ettevõte traditsioonilisi katuselaaste ning teostab paigaldust. Amain Ehitus OÜ pakub klientidele kvaliteetset ning läbimõeldud ehitusteenust, mis loob harmoonia vanaaegse ja tänapäeva võimaluste vahel.

Parima tulemuse saamiseks omab ettevõte oskustöölistest motiveeritud meeskonda, ettevõte juht isiklike tegevuslubasid ja suurt teotahet parima tulemuse saamiseks, et oleks tagatud klientide täielik rahulolu.

Ettevõtte juhtimine

Ettevõtte rajaja ja eestvedaja on Ain Siska (Ehitusinsener, tase 6). Lapsest alates on Ainile meeldinud pidevalt toimetada ja meisterdada käega katsutavaid asju. Noore teismelisena ehitas ta kodus küülikupuure ja pidas ka ise loomi, mis tagas perele maitsva jänkuprae. Laastukatuseid ronis Ain toksima juba põhikooli lõpus, millest on nüüd möödunud enam kui paarkümmend aastat. Keskkooli ajal jätkas katustega ning suurest metsandus huvist tulenevalt tegi uurimistööd metsade uuendamise kohta ning pidas kodutalus metsataimede taimlat. Metsade hea käekäike on Ainile seni väga oluline.

Ehitusalased põhiteadmised omandas ettevõtte juht Eesti Maaülikoolis maaehituse ehitusinseneriõppes aastatel 2004 kuni 2009. Lõpetades omistati talle tehnikateaduste magistrikraad. Lisaks omandas ta 2014 aasta kevad/sügis Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledžis Muinsuskaitse ja restaureerimisalase täienduskoolituse inseneridele. Haridus ja praktiline töökogemus annab Amain Ehitus OÜ-le Majandustegevuse registris tegutsemiseks vastavad tegevusload (muinsuskaitse EMU000058, ehitamine EEH004914 ja omanikujärelevalve EEO002265).

Aini ehituskutse areng on ajas olnud pidev ja teooria käsikäes praktilise arenguga. Koolipoisist alates on paigaldatud hulgaliselt kauneid laastukatuseid ja seda oskust ka teistele huvilistele edasi antud. Püüdlikult ja korrektselt töid tehes kaasnesid tudengina järk-järgult ka muud ehitustööd ning objektidel tegevused vundamentidest katusteni. Aastatega on omandatud väga vajalikke praktilisi kogemusi vanade palk-, savi- ja kivihoonete taastamises. Üha suurenenud on huvi ja kutsumus uute huvitavate puitehitiste ning muude tänapäevaste modernsete hoonete püstitamiseks. Tehtud tööd ning objektidega seotud erinevad ja väga huvitavad inimesed on teoreetilistele teadmistele lisaks rikastanud elukogemust ja andnud juurde palju häid tuttavaid.

Ettevõtte on avatud uutele ja huvitavatele väljakutsetele. Hindab läbimõeldud lahendusi, mis säilitavad vanu hooneid ja ehituskunste tänapäevastes normides. Kindlasti on vanaaegsete hoonete konstruktsioonid keskkonnasõbralikud, sest kasutatavad materjalid on looduslähedased, taastuvad või taaskasutatavad ja valmistamise tehnoloogiad vähe energiat nõudvad. Nende positiivsete omaduste sidumine tänapäevaste energiatõhususe nõuetega ja inimeste ootustega saame luua jätkusuutlike ja looduslähedasi huvitavaid hooneid pikkadeks aastateks.

Väärtused

Amain Ehitus on oma tegutsemisaja jooksul teostanud mitmeid erinevaid suuri, kui ka loendamatul hulgal väiksemaid objekte. Omades oskusi ja hinnates vana väärikust oleme päästnud palju lootusetus olukorras hooneid, mis taaselustamise järel on hiilanud eredamail kujul.

Heade töötulemuste saavutamiseks on ettevõttes oma ala oskustöölised, kes omavad vajalikke teadmisi, meisterlikkust ja kohusetundliku suhtumist. Meeldiva koostöö tulemusena töökeskkonnas kui ka klientidega loovad parima tulemuse. Positiivne energia salvestub igasse ruutmillimeetrisse, mida meie osavad käed puudutavad. Kirglik suhtumine töösse ja lai teadmiste pagas on aidanud luua kauneid ja soovituid ehitustöid, mis klientidel pakkunud hulgaliselt siirast meelerõõmu.

Paljud ettevõtte ehitustööd on seotud kodudega ja eriti põleves põlve edasi antud maakodudega siis ka meie kollektiivi sees on oluline koht perel ja headel suhetel lähedastega. Pikaaegne ja kokku töötanud meeskond tagab tööprotsessi ladusa kulgemise, üksteise toetamise ning usaldusväärsuse. Argipäevast töömeeleolu tõstavad head ja humoorikad omavahelised läbisaamised ning igaaastane meeleolukas koosviibimine pikalt oodatud.

Tunnustused

See veebisait kasutab teie veebikogemuse parandamiseks küpsiseid.
Lisateabe saamiseks vaadake oma privaatsusseadeid.