Vanade hoonete renoveerimine

Amain Ehitus OÜ pakub nii vanade palkehitiste, kivimüüride kui ka saviehitiste renoveerimisega seotud lahendusi.

Palgist hooned ja palkseinte renoveerimine Vanasti üks peamisi seinakonstruktisooni valmistamise materjale oli puit, seda eriti Lõuna-Eestis. Palke paigaldati seina rõhtsalt või püstisena ning seda tahutult kui ka tahumatult. Rõhtpalkseinte nurgad on seotud erinevate tappidega. Kasutamist on peamiselt leidnud kuuse ja vähemal määral ka männipuit. Loe lähemalt palgist hoonete ja palkseinte renoveerimisest.   Maakivihoonete ja maakivist vundamentide renoveerimine Enamus vanade hoonete vundamente on ehitatud maakividest. Vanad lintvundamendid on laotud oskusklikult, arvestades kivide kuju, ühtseks müüriks. Loe lähemalt maakivihoonete ja maakivist lintvundamentide renoveerimisest.   Savist hooned ja saviseinte renoveerimisest Savist hooneid silmab peamiselt Lõuna-Eestis, kus on punane savi kergesti kätte saadav. Massiivsavsist seinu on kasutatud enamasti kõrvalhoonete (lautade) ehitamiseks. Seina paksus on 50 kuni 60 cm, mis toetub sama paksule maakivist vundamendil. Loe lähemalt savist hoonete renoveerimisest.   Amain Ehitus OÜ pakub nii vanade palkehitiste, kivimüüride kui ka saviehitiste renoveerimisega seotud lahendusi. valuable resources for finding good uk web hosting company for your website.

Vanade hoonete renoveerimine

Amain Ehitus OÜ pakub nii vanade palkehitiste, kivimüüride kui ka saviehitiste renoveerimisega seotud lahendusi.

Palgist hooned ja palkseinte renoveerimine

Vanasti üks peamisi seinakonstruktisooni valmistamise materjale oli puit, seda eriti Lõuna-Eestis. Palke paigaldati seina rõhtsalt või püstisena ning seda tahutult kui ka tahumatult. Rõhtpalkseinte nurgad on seotud erinevate tappidega. Kasutamist on peamiselt leidnud kuuse ja vähemal määral ka männipuit. Loe lähemalt palgist hoonete ja palkseinte renoveerimisest.

 

Maakivihoonete ja maakivist vundamentide renoveerimine

Enamus vanade hoonete vundamente on ehitatud maakividest. Vanad lintvundamendid on laotud oskusklikult, arvestades kivide kuju, ühtseks müüriks. Loe lähemalt maakivihoonete ja maakivist lintvundamentide renoveerimisest.

 

Savist hooned ja saviseinte renoveerimisest

Savist hooneid silmab peamiselt Lõuna-Eestis, kus on punane savi kergesti kätte saadav. Massiivsavsist seinu on kasutatud enamasti kõrvalhoonete (lautade) ehitamiseks. Seina paksus on 50 kuni 60 cm, mis toetub sama paksule maakivist vundamendil. Loe lähemalt savist hoonete renoveerimisest.

 

Vanade hoonete renoveerimine Amain Ehitus OÜ pakub nii vanade palkehitiste, kivimüüride kui ka saviehitiste renoveerimisega seotud lahendusi.
Vanade hoonete renoveerimine
discover truly professional uk web hosting providers, which deliver top quality web hosting services with really durable servers and competent uk based staff members. Companies with proven service level are reviewed on this site Best UK Hosting for Your Website Best Page Hosting Providers in uk because british web hosts are offering faster response times and direct broadband connections for more responsive websites hosting
Amain Ehitus OÜ, Vanade hoonete taastamine, laastukatused ja palkehitised. Tel (+372) 53 481 435,