Ehitusalaseid uudiseid ja artikleid

Sellesse sektsiooni on kokku kogutud ehitusalaste, eriti just katuselaastude tootmise ja paigaldamise, vanade hoonete ning palkehitistega seotud uudiseid ja artikleid.

Mai 26. mail 2011Katuselaastude materjalistKatuselaaste valmistatakse peamiselt kuuse ja haava puidust. Vähesel määral männist ja hallist lepast. Kvaliteetse laastu saamiseks tuleb palk lõigata talvel, mil okaspuude vaigu sisaldus suurim ja pu..25. mail 2011Laastust katuste paigaldamineLaastust katuseid on paigaldatud meie mail enam kui kaks sajandit. Laastu eelkäiaks oli pilbas, mis kisti puust käsitsi ja oli väiksema mõõduline. Sellesse sektsiooni on kokku kogutud ehitusalaste, eriti just katuselaastude tootmise ja paigaldamise, vanade hoonete ning palkehitistega seotud uudiseid ja artikleid. valuable resources for finding good uk web hosting company for your website.
discover truly professional uk web hosting providers, which deliver top quality web hosting services with really durable servers and competent uk based staff members. Companies with proven service level are reviewed on this site Best UK Hosting for Your Website Best Page Hosting Providers in uk because british web hosts are offering faster response times and direct broadband connections for more responsive websites hosting
Amain Ehitus OÜ, Vanade hoonete taastamine, laastukatused ja palkehitised. Tel (+372) 53 481 435,