Laastukatused ja katuselaastude valmistamine

Puit katuselaastudeks Katuselaaste valmistatakse peamiselt kuuse ja haava puidust. Vähesel määral männist ja hallist lepast. Kvaliteetse laastu saamiseks tuleb palk lõigata talvel, mil okaspuude vaigu sisaldus suurim ja puu ei kasva. Langetatud palgitüved peavad olema sirged, vähese oksaga ning kasvanud aeglaselt. Loe laastukatusteks kasutatavast puidust lähemalt.   Laastu löömine Laastust katuseid on paigaldatud meie mail enam kui kaks sajandit. Laastu eelkäiaks oli pilbas, mis kisti puust käsitsi ja oli väiksema mõõduline. Katuselaastude valmistamist spaetsiaalse masinaga nimetatakse laastu löömiseks.   Katuselaastude paigaldamine ehk katuse löömine Katuselaastude paigaldamist katusele nimetatakse katuse löömiseks. Vastavalt katuse kihtide arvule (kaks või kolm), kasutatava laastu ja sarika pikkusele tuleb uue katuse puhul paigaldada õige sammuga roovitus. Loe lähemalt katuselaastude paigaldamisest ehk katuse löömisest. valuable resources for finding good uk web hosting company for your website.

Laastukatused ja katuselaastude valmistamine

Puit katuselaastudeks

Katuselaaste valmistatakse peamiselt kuuse ja haava puidust. Vähesel määral männist ja hallist lepast. Kvaliteetse laastu saamiseks tuleb palk lõigata talvel, mil okaspuude vaigu sisaldus suurim ja puu ei kasva. Langetatud palgitüved peavad olema sirged, vähese oksaga ning kasvanud aeglaselt. Loe laastukatusteks kasutatavast puidust lähemalt.

 

Laastu löömine

Laastust katuseid on paigaldatud meie mail enam kui kaks sajandit. Laastu eelkäiaks oli pilbas, mis kisti puust käsitsi ja oli väiksema mõõduline. Katuselaastude valmistamist spaetsiaalse masinaga nimetatakse laastu löömiseks.

 

Katuselaastude paigaldamine ehk katuse löömine
Katuselaastude paigaldamist katusele nimetatakse katuse löömiseks. Vastavalt katuse kihtide arvule (kaks või kolm), kasutatava laastu ja sarika pikkusele tuleb uue katuse puhul paigaldada õige sammuga roovitus. Loe lähemalt katuselaastude paigaldamisest ehk katuse löömisest.

Laastukatused ja katuselaastude valmistamine
Laastukatused ja katuselaastude valmistamine
discover truly professional uk web hosting providers, which deliver top quality web hosting services with really durable servers and competent uk based staff members. Companies with proven service level are reviewed on this site Best UK Hosting for Your Website Best Page Hosting Providers in uk because british web hosts are offering faster response times and direct broadband connections for more responsive websites hosting
Amain Ehitus OÜ, Vanade hoonete taastamine, laastukatused ja palkehitised. Tel (+372) 53 481 435,